15 % korting bij Optisport Avontura

Optisport geeft de oudere en jongere actieve veteranen met of zonder gezin een blijk van waardering door hem/haar en zijn/haar gezin* een korting aan te bieden van 15% op de entree van alle Optisport locaties in Nederland op vertoon van de Veteranenpas. Voor het volgen van Optisport groepslessen bij de verschillende zwembaden en binnensportlocaties, net als een jaarabonnement bij een Optisport Health Club hanteert Optisport op vertoon van de Veteranenpas eveneens een korting van 15% voor de veteraan/pashouder.
Over de aanbieder
Optisport Avontura

Veteranenpas voordeel

Locatie(s):

Avontura Delft B.V.
Leeuwenstein 18
2627 AM Delft
Nederland
delft@avontura.nl
+31(0)158795295
Avontura Barendrecht B.V.
L.J. costerstraat 7 b
3261 LH Oud Beijerland
Nederland
info@optisport.nl
+31(0)186-649261
Avontura Breda B.V.
Terheijdenseweg 506
4826 AB Breda
Nederland
breda@avontura.nl
+31(0)765723010
Avontura Dronten B.V.
Educalaan 37
8251 GC Dronten
Nederland
dronten@avontura.nl
+31(0)321388700
Avontura Roosendaal B.V.
De Stok 10 b
4703 SZ Roosendaal
Nederland
info@optisport.nl
+31(0)165560608
Avontura Delft B.V.
Leeuwenstein 18
2627 AM Delft
Nederland
delft@avontura.nl
+31(0)158795295
Avontura Twentehallen B.V.
Reulver 120
7544 RT Enschede
Nederland
twentehallen@avontura.nl
+31(0)534776550
Optisport Almere B.V.
Globeplein 1
1334 BT Almere
Nederland
vrijbuiter@optisport.nl
+31(0)365371135
Optisport Almere B.V.
Johann Sebastiaan Bachweg 3
1323 BA Almere
Nederland
almerestad@optisport.nl
+31(0)365302314
Optisport Almerepoort
Pierre de Coubertinplein 6
1362 LB Almere
Nederland
almerepoort@optisport.nl
+31(0)367676552
Optisport Sloterpark bad
Pres. Allendelaan 3
1064 GW Amsterdam
Nederland
sloterparkbad@optisport.nl
+31(0)205063506
Optisport Veluwehal
Nieuwe Markt 6
3771 CB Barneveld
Nederland
veluwehal@optisport.nl
+31(0)342417979
Optisport Ooserbosbad
Mr. Troelstralaan 20
3771 XL Barneveld
Nederland
oosterbosbad@optisport.nl
+31(0)342414356
Optisport Barneveld B.V.
Roelenengweg 41
3781 RA Voorthuizen
Nederland
heuvelrand@optisport.nl
+31(0)342847140
Optisport Bolsward B.V.
Badweg 5
8701 XG Bolsward
Nederland
vitaloo@optisport.nl
+31(0)515573573
Optisport Boxmeer B.V.
Koorstraat 1
5831 GH Boxmeer
Nederland
hoogkoor@optisport.nl
+31(0)485573173
Optisport Schaatsbaan
Terheijdenseweg 506
4826 AB Breda
Nederland
schaatsbaan@optisport.nl
+31(0)765723010
Avontura Breda B.V.
Terheijdenseweg 500
4826 AB Breda
Nederland
racketcentrum@optisport.nl
+31(0)765871000
Optisport Capelle aan den Ijssel B.V.
Valeriusrondeel 700
2902 CT Capelle aan Den IJssel
Nederland
blinkert@optisport.nl
+31(0)104502433
Optisport De Bilt B.V.
Koningin Wilhelminaweg 517
3737 BG Groenekan
Nederland
info@zwembadblauwkapel.nl
+31(0)346212500
Optisport Avontura Playcity.
Bijdorp Oost 2
2992 LA Barendrecht
Nederland
info@optisport.nl
+31(0)180-654206
Optisport Zwembad de Randoet, Drimmelen
Stuivezandsestraat 50
4921 XR Made
Nederland
info@optisport.nl
+31(0)162-683318
Optisport Het Puzzelbad
Mr. Aalbersestraat 13
4844 AW Terheijden
Nederland
info@optisport.nl
+31(0)765-932045
Optisport zwembad de Abelen
Noordhoren 32
8255 AD Swifterbant
Nederland
overboord@optisport.nl
+31(0)32 131 31 18
Optisport Zwembad de Alk.
Sportlaan 4
8256 CE Biddinghuizen
Nederland
overboord@optisport.nl
+31(0)321-313118
Optisport Zwembad Overboord.
Educalaan 30
8251 GC Dronten
Nederland
overboord@optisport.nl
+31(0)321-313118
Optisport Flevopark.
Educalaan 30
8251 GC Dronten
Nederland
overboord@optisport.nl
+31(0)321-313118
Optisport Flevopark
Educalaan 37
8251 GC Dronten
Nederland
flevopark@optisport.nl
+31(0)321-388700
Optisport sporthal de Trije.
Jan Rodenhuisplein 3
8801 ET Franeker
Nederland
trije@optisport.nl
+31(0)517-393640
Optisport Pica Mare.
Picardie 34
6591 JE Gennep
Nederland
picamare@optisport.nl
+31(0)485-514848
Optisport Zwembad Tropical.
Mgr. Schaepmanstraat 32
5121 TM Rijen
Nederland
tropical@optisport.nl
+31(0)161-223478
Optisport Zwembad de Wilder.
Scholtenhagenweg 32
7481 VP Haaksbergen
Nederland
wilder@optisport.nl
+31(0)535-721115
Optisport 't derde Haad.
Kimswerderweg 43
8862 TR Harlingen
Nederland
derdehaad@optisport.nl
+31(0)517-413201
Optisport HealthClub en Tolhuisbad Dokkum
Tolhuispark 2
9103 SN Dokkum
Nederland
dokkum@optisporthealthclub.nl
+31(0)519-292510
Optisport HealthClub Sneek
Burgemeester de Hooppark 5
8605 CR Sneek
Nederland
sneek@optisporthealthclub.nl
+31(0)515-460891
Optisport HealthClub De Kei.
Bussenweide 2
7231 NE Warnsveld
Nederland
warnsveld@optisporthealthclub.nl
+31(0)575-521938
Optisport Bijlmer Sportcentrum.
Anton de Komplein 157
1102 DR Amsterdam
Nederland
AmsterdamZO@optisporthealthclub.nl
+31(0)20-6975845
Optisport HealthClub Medemblik
Admiraliteitsweg 6 A
1671 JA Medemblik
Nederland
medemblikohc@optisport.nl
+31(0)227-547349
Optisport HealthClub en Veenwijdebad.
Ontspanningsweg 1
3641 SV Mijdrecht
Nederland
derondevenen@optisportthealthclub.nl
+31(0)297-254024
Optisport HealthClub Westland en Zwembad Maesemunde.
Kon. Julianaweg 158
2691 GH S-gravenzande
Nederland
westland@optisporthealthclub.nl
+31(0)174-420099
Optisport Sportpark de Vrolijkheid.
Ossenkamp 7
8024 AG Zwolle
Nederland
zwolle@optisporthealthclub.nl
+31(0)384-550689
Optisport SportBoulevard Dordrecht
Fanny Blankers-Koenweg 10
3318 AX Doordrecht
Nederland
dordrecht@optisporthealthclub.nl
+31(0)787-111600
OptisportHealtclub en recreatiecentrum Den Asseldonk
Den Asseldonk 2
5854 CC Bergen lb
Nederland
bergen@optisporthealthvlub.nl
+31(0)485-372819
Optisport Healthclub het Alexanderhof
Bramanteplein 2
3066 BH Rotterdam
Nederland
alexanderhof@optisport.nl
+31(0)102094049
Optisport M.F.C. de Kreek.
Wilgenpas 2
5331 KC Kerkdriel
Nederland
maasdriel@optisporthealthclub.nl
+31(0)418633192
Optisport Zwembad de Louwert.
Hoge Kade 70
3341 BE Hendrik-ido-ambacht
Nederland
louwert@optisport.nl
+31(0)786812260
Optisport Zwembad de Lieberg.
J. van der Heijdenstraat 170
1221 EM Hilversum
Nederland
lieberg@optisport.nl
+31(0)356830954
Optisport Dudok Arena.
Arena 303
1213 NW Hilversum
Nederland
dudokarena@optisport.nl
+31(0)356422237
Optisport kunstijsbaan De Westfries
Westfriese Parkweg 5
1625 MA Hoorn
Nederland
westfries@optisport.nl
+31(0)229277660
Optisport zwembad De Waterhoorn.
Holenweg 14 e
1624 PB Hoorn
Nederland
waterhoorn@optisport.nl
+31(0)229217770
Optisport Zwembad de Wijzend.
Pastoor Nuijenstraat 57
1689 GM Zwaag
Nederland
info@optisport.nl
+31(0)229237422
Optisport Healthclub en Zwembad de Wetering.
Hefbrug 3
3991 LB Houten
Nederland
wetering@optisport.nl
+31(0)306346660
Optisport Sportcentrum de Meent.
Graaf Wichman 177
1276 KD Huizen
Nederland
meent@optisport.nl
+31(0)355256514
Optisport Sportcentrum Groene Woud.
Vroonlandseweg 45
4421 BW Kapelle
Nederland
groenewoud@optisport.nl
+31(0)113342827

Voordeelpas

Meer dan 550 organisaties uiten hun erkenning en waardering voor veteranen door voordeel en/of kortingen te bieden. Bovendien kun je met je voordeelpas veel musea gratis bezoeken en deelnemen aan onze workshops. Heb je de pas nog niet? Vraag hem dan hier aan. Wil je iets doen voor onze veteranen? Word dan sponsor of partner!

Stichting Onbekende Helden
Nachtegaallaan 11
5731 XP Mierlo 

Telefoon: 0800 – 300 150
(van 10.00 tot 16.00 uur)